Następny mecz

Harmonogram zajęć
VS
Harmonogram zajęć
godz.

Najlepsi strzelcy

Aleksander Januszkiewicz

Pozycja: Pomocnik

Bramki: 11

Marcin Łoboda

Pozycja: Obrońca

Bramki: 7

Filip Bożek

Pozycja: Napastnik

Bramki: 3

Tabela ligowa

Nazwa M. P.
1 LGKS 38 Podlesianka Katowice 18 48
2 Pogoń Imielin 17 40
3 Sparta Katowice 17 37
4 GKS II Katowice 18 33
5 MK Górnik Katowice 16 30
6 Górnik 09 Mysłowice 16 25
7 MKS Siemianowiczanka 18 19
8 Orzeł Mokre 18 14
9 Urania Ruda Śląska 19 9

Harmonogram na dziś

16:30Trening 2011 grupa niebieska
17:00Trening 2011 grupa biała
17:00Trening 2009
17:00Sparing 2012 grupa niebieska
17:30Trening 2010 grupa niebieska
18:00Trening 2013
18:30Sparing 2012 grupa biała
18:30Trening 2010 grupa biała
18:30Trening 2008

Powołania

Aleksander Baytekin

rocznik: 2010

Wojtek Mizia

rocznik: 2010

Janek Grędysa

rocznik: 2008

Certyfikat PZPN

Szukaj w serwisie

Harmonogram zajęć od 16.11 do 22.11


16:30Trening 2010 grupa niebieska
Kopalnia Futbolu
16:30Trening 2011 grupa biała
Kopalnia Futbolu
17:00Trening 2010 grupa biała
Rapid
17:00Trening 2014
Spodek
17:00Trening 2006
Rapid
17:00Trening 2007
Rapid
18:30Trening 2011 grupa niebieska
Spodek
18:30Trening 2009
Rapid
18:30Trening 2004/05
Rapid
18:30Trening 2008
Rapid
16:30Mecz 2010 grupa niebieska
Rapid
17:00Motoryka 2011 grupa biała
Hetman
17:00Motoryka 2007
Hetman
17:30Trening 2015/16
Spodek
17:30Trening Bramkarski
Rapid
18:00Motoryka 2009
Hetman
18:00Motoryka 2004/05
Hetman
18:00Motoryka 2006
Hetman
18:30Trening 2012 grupa niebieska
Rapid
18:30Trening 2012 grupa biała
Rapid
19:00Motoryka 2008
Rapid
16:30Trening 2013
Kopalnia Futbolu
17:00Trening 2011 grupa niebieska
Rapid
17:00Trening 2011 grupa biała
Rapid
17:00Trening 2007
Rapid
17:00Trening 2012 grupa biała
Rapid
17:00Trening 2010 grupa biała
Rapid
17:00Trening 2014
Spodek
18:00Trening 2011 grupa niebieska
Kopalnia Futbolu
18:30Trening 2012 grupa niebieska
Rapid
18:30Trening 2006
Rapid
18:30Trening 2009
Rapid
18:30Trening 2008
Rapid
16:30Trening bramkarski
Rapid
17:00Trening 2004/05
Rapid
17:00Trening 2006
Rapid
17:30Trening 2015/16
Spodek
18:00Motoryka 2010 grupa niebieska
Hetman
18:30Motoryka 2007
Hetman
19:00Motoryka 2010 grupa biała
Hetman
16:30Trening 2011 grupa niebieska
Kopalnia Futbolu
17:00Trening 2011 grupa biała
Rapid
17:00Trening 2009
Rapid
17:00Sparing 2012 grupa niebieska
Sosnowiec
17:30Trening 2010 grupa niebieska
Spodek
18:00Trening 2013
Kopalnia Futbolu
18:30Sparing 2012 grupa biała
Sosnowiec
18:30Trening 2010 grupa biała
Rapid
18:30Trening 2008
Rapid
09:00Turniej 2010 grupa biała
Kopalnia Futbolu
brakTurniej 2011 grupa niebieska
Bieruń
11:30Sparing 2011 grupa biała
Jaworzno
12:30Mecz 2009
Katowice
14:00Mecz 2007
Rapid
14:00Turniej 2010 grupa niebieska
Bieruń
brakTurniej 2009
Bieruń
09:00Turniej 2013
Kopalnia Futbolu
11:00Mecz 2004/05
Ruda Śląska
13:30Mecz 2006
Rapid
13:30Mecz 2008
Rapid
14:00Turniej 2008
Bieruń

Sponsor Generalny Akademii

Sponsorzy

Główny rocznika 2012 grupa biała

Główny rocznika 2007

Główny rocznika 2011 grupa niebieska

Główny rocznika 2012 grupa niebieska

Główny rocznika 2010 grupa niebieska

Główny rocznika 2011

Główny rocznika 2013

Główny rocznika 2006

Sklep klubowy

SPARTA ORTALION ADIDAS JUNIOR Z HERBEM

109,00 zł

Kup teraz

SPARTA KOSZULKA TRENINGOWA SENIOR

25,00 zł

Kup teraz

BLUZA ADIDAS SENIOR Z HERBEM

89,00 zł

Kup teraz

KOSZULKA BRAMKARSKA JUNIOR SPARTA KATOWICE 2

85,00 zł

Kup teraz

CZAPKA Z DASZKIEM I HERBEM

15,00 zł

Kup teraz

KOSZULKA ADIDAS POLO

109,00 zł

Kup teraz

KUBEK KIBICA SPARTA KATOWICE 2

15,00 zł

Kup teraz

SZALIK KIBICA Z HERBEM SPARTA KATOWICE

30,00 zł

Kup teraz

WOREK SPARTA KATOWICE

25,00 zł

Kup teraz

TORBA TRENINGOWA ADIDAS Z HERBEM

109,00 zł

Kup teraz

Wspierają nas

Wspierający rocznik 2009 grupa biała

Wspierający rocznik 2013

Wspierający rocznik 2011 grupa biała

Facebook