08:30Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010 - SPARING
08:30Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

rocznik: 2008

Certyfikat PZPN

Szukaj w serwisie

Autor: asarzala publikacja:

​Przed nami 3 kolejka IV grupy klasy okręgowej „CUTLINE Katowice”. Wprawdzie to dopiero początek sezonu ale rzut oka na tabelę sprawia, że w sobotę 8 sierpnia na boisku Kolejarza w Katowicach czeka Nas pojedynek dwóch drużyn, które rundę jesienną rozpoczęły najlepiej. Za piłkarzami Sparty krótki „korespondencyjny” pojedynek z drużyną Podlesianki, oba zespoły dotychczas notowały bowiem przekonywujące zwycięstwa nad swoimi rywalami aplikując przy tym sporą ilość bramek. Teraz nadszedł czas na bezpośrednie starcie, w którym, miejmy nadzieję to Spartanie udowodnią swoją wyższość.

Rywal w poprzednich spotkaniach wyróżnił się zabójczymi „końcówkami”. Dość powiedzieć, że wszystkie 8 bramek zawodnicy z Podlesia zdobyli nie wcześniej niż… w 65 minucie. Najskuteczniejszy w ekipie trenera Ostrowskiego był Rosiński – 3 trafienia, oraz Kędzierski 2 bramki. Liczymy, że tym razem po drugiej połowie więcej powodów do radości będzie w naszej szatni. Po zwycięstwach 3-0 nad MK-ą oraz 4-0 z Naprzodem Lipiny humory w niej dopisują, wiadomo jednak, że do kolejnego spotkania trzeba przystąpić w pełni skoncentrowanym a rywal na boisku nie ułatwi Nam zadania. Mamy nadzieję, że pojedynek będzie przebiegał w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem zasad fair-play, jak na prawdziwe derby przystało. Dla nas to kolejny mecz i kolejny przeciwnik, choć może trochę trudniejszy bo jak co roku, od kilku sezonów Podlesianka to murowany kandydat do awansu. W to, że nie zabraknie walki oraz wielu emocji nikt nie wątpi. Kto wygra mecz…?!