Certyfikat PZPN

Szukaj w serwisie

Koniec serii…….

Autor: Roland Urbańczyk publikacja:

Tego się nikt nie spodziewał. Piłkarze Sparty Katowice przegrali swoje wyjazdowe spotkanie w IV lidze śląskiej gr.1 22 kolejki. Sposób na podopiecznych trenera Damiana Mikołowicza znaleźli gracze Unii Rędziny. Tym samym przerwana została dobra passa tego sezonu meczu bez porażki. Dobra postawa drużyny gospodarzy zaowocowała zdobyciem aż trzech goli a ozdobą spotkania była bramka Piotra Andrzejewskiego, który tzw. lobem z połowy przerzucił piłkę nad bramkarzem Sparty Bartoszem Kucharskim. Jedyną bramkę dla Sparty w wyjazdowym spotkaniu w Łobodnie strzelił Aleksander Januszkiewicz. Wynik 3-1 przed meczem mógł być uznany za sensację ale po spotkaniu można powiedzieć, że to wynik w pełni zasłużony. Sparta Katowice wraca z Rędzin na tarczy a od nowego tygodnia zaczyna przygotowania do następnego meczu 23 kolejki rundy wiosennej z Piastem II Gliwice.

SPARTA: Kucharski – Szary, Torres, Krzyśków, – Sobotka, Łączek , Wawoczny, Bętkowski, Przybylski, – Goncerz , Januszkiewicz . Zagrali również : Buchta, Bożek oraz Chwila. Trener Damian Mikołowicz