Certyfikat PZPN

Szukaj w serwisie

Remis w Brudzowicach

Autor: Admin publikacja:

W sobotnim meczu z Niwami niestety nie udało nam zdobyć się kompletu punktów, ale ten jeden zdobyty na wyjeździe również szanujemy choć niedosyt pozostał. Solidna drużyna trenera Gzyla tak jak spodziewaliśmy się nastawiła się na niską obronę i grę z kontry. To co udało im się w poprzednim sezonie na Rapidzie również i tym razem zdało egzamin. Stracona w 20-stej minucie bramka jeszcze bardziej utrudniła nam zadanie. Pomimo wielu okazji nie mogliśmy przebić się przez szczelną obronę Niw. Dopiero w 50-tej minucie Alex Januszkiewicz doprowadził do wyrównania. Niestety kolejne 40 minut nie zmieniło obrazu tego spotkania…

Kolejna okazja na zdobycz punktową już w najbliższą środę o godz.: 18:00 na Rapidzie gdzie podejmujemy zespół RKS Grodziec.